Blog Başlık

 • Aralık 18, 2023

  YENİ YIL HEDİYE ÖNERİLERİ

  2023 Yılının en keyifli ve renkli anı, hepimizin dört gözle beklediği zaman geldi çattı ! Yepyeni umutlar ve başlangıçlara atılacak adımlar için geri sayım Aralık ayına girmemizle birlikte resmi olarak başladı! Yeni yılda sevdiklerimize alacağımız küçük hediyelerle kocaman sevgi hissettirmek çok basit! Mutlu anılarınıza bir yenisini daha eklemek için North Wild editörlerinin Hediye Önerilerini incelemenizi öneririz.

  Yeni Yıl Hediye Önerileri
 • Kasım 09, 2023

  11.11 Süper İndirim Günü Nedir?

  ‘’11 Kasım İndirimi Ne Demek’’ sorusunun cevabı olarak Kasım ayında gerçekleşen tüm dünyada, her markanın özel fırsat fiyatları sunduğu bir alışveriş günüdür. Bir çok markanın online veya fiziki mağazalarında çeşitki kampanyalar düzenlediği ve müşterilerine özel büyük fırsatlar sunduğu yılın en iddaalı alışveriş günlerinden biridir.

  11.11 Süper İndirim, Günü Nedir
 • Ekim 30, 2023

  Black Friday Muhteşem cuma avantajları kapsamında fiyatlarda alıcıyı oldukça tatmin eden oranlarda indirimler gözlemlenebilir. Ürüne göre farklılık arzeden indirim oranları %50-80 seviyelerinde süpriz fiyatlar sözkonusudur. Bunlara ek olarak bu dönemde Markalar tarafından birleştirilebilir kampanyalar sunulmaktadır, Örneğin: 4 al 3 öde, 2. ürün alımında extra %20 vb. Her marka kendine özgü farklı türde kampanyalarla bu sürece hazırlanmaktadır. Sizlerde NORTH WILD Black Friday indirimlerini merak ediyorsanız, MUHTEŞEM CUMA indirimleri için Fırsat Köşesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

  BLACK FRİDAY
 • Ekim 30, 2023

  Black Friday, muhteşem cuma, olarak da bilinen dünya çapında alışverişin en yoğun yaşandığı Kasım ayına denk gelen bir kampanya günüdür. Dünya genelinde bir çok insanın heyecanla beklediği bu özel indirim gününü Northwild.com.tr ‘ de değerlendirebilirsin.

  BLACK FRİDAY
 • Ekim 05, 2023

  Islak veya kuru havalarda, doğa yürüyüşlerinde çamura girmekten çekinmeyen maceraseverlerin tercih ettiği waterproof özellikte ayakkabıların bakımı oldukça önemlidir. Seçilen ayakkabının malzeme özelliğine göre bakımında dikkat edilecek hususlar değişkenlik gösterir. Deri, süet, sentetik veya kürklü materyal içeren ayakkabıların, bir kısmı ıslak bezle temizlenirken, bazılarının elde yıkanması tavsiye edilir veya kuru temizlemeden uzak tutulması gerekir.

  Waterproof Ayakkabı Kullanımı, Waterproof Ayakkabı
 • Haziran 13, 2021

  Spor sneaker ayakkabılar rahat ve konforlu bir biçimde spor yapılmasını sağlayan ürünlerdir. Bu ayakkabılar sayesinde spor yaparken herhangi bir sakatlık durumu yaşanmasının önüne geçilmektedir. Yapılacak olan spor çeşidine göre ayakkabı seçimi yapılması da oldukça önemli bir etkendir. Her ayakkabı modeli farklı bir spor tarzına hitap etmektedir. Spor sneaker ayakkabı satın almak isteyenler kadın spor sneaker ayakkabı nasıl seçilir? Diye merak etmektedir. Yapılacak olan iyi araştırmalar ile doğru ayakkabı satın alınabilmektedir.

  Kadın Spor Sneaker Ayakkabı Nasıl Seçilir?
 • Haziran 10, 2021

  İstanbul ayakkabı üreticileri arasında kaliteli ürünleri ve makul bir fiyat aralığı ile firmamız öne çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde farklı markalar yer almaktadır. Ayakkabıların iç ve dış yapısı kaliteli bir üretimden geçmektedir. North of Wild ve Deka ayakkabı bu alanda önemli markalardandır. Farklı tarzlara uygun modeller, makul fiyat aralıklarında bulunabilmektedir.

  İstanbul Ayakkabı Üreticileri
 • Haziran 08, 2021

  Koşu ayakkabı genellikle koşu ve yürüyüş yapmak amacıyla tasarlanmış ayakkabılardır. Bu ayakkabılar sayesinde güven içerisinde koşu yapılmaktadır. Koşu ayakkabısı olmadan koşu yapmak ayak sağlığı açısından son derece tehlikeli sonuçlar doğrulabilmektedir. Bu nedenle koşu yapmaya başlamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken ideal koşu ayakkabısı seçimi işlemidir.

  Koşu Ayakkabısı Nedir
 • Haziran 05, 2021

  Spor ayakkabı seçimi kullanılacak alana göre değişiklik gösterebilmektedir. Havaların ısınmaya başlaması ile yürüyüş ve spor yapanların sayısında da artış görülmektedir. Doğru bir şekilde spor yapmak ve olası sakatlanmaların önüne geçebilmek için yapılan aktivitelerin önem taşıdığı gibi spor ayakkabı tercihi de önem taşımaktadır. Erkek spor ayakkabı nasıl seçilir sorusunun cevabını bu yazımızda vererek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Nort Of Wild ayakkabı ile kendinize uygun olan spor ayakkabıyı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  Erkek Spor Ayakkabı Nasıl Seçilir?
 • Haziran 03, 2021

  Ayakkabılar, birçok çeşidi ve modeli ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Klasik, spor, yazlık gibi çeşitleri ile yaptığımız kombinlerin tamamlayıcısı olmaktadır. Ayakkabıların her zaman maksimum kullanım ömrü sağlaması amacı ile temizliğinin ve bakımının doğru bir şekilde yapılması önem taşımaktadır. Ayakkabı nasıl temizlenir hakkında verdiğimiz tüyolar ile ayakkabılarınızı temiz tutabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Deka Ayakkabı farkıyla gerekli bakım da yapıldıktan sonra ayakkabılarınız oldukça temiz ve güzel durmaktadır.

  Ayakkabı Nasıl Temizlenir
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR