ARARAT AYAKKABI DERİ TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

 

1996 yılında İstanbul’da küçük bir atölyede temelleri atılan ARARAT  Ayakkabıcılık, ayakkabı ve giyim sektöründe hizmet vermektedir. Yaklaşık bin kişiye istihdam sağlayan ARARAT Ayakkabıcılık, Yıllık 500.000 (beşyüzbin) çift ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibiyle sektör ihtiyaçlarını doğru analiz eden ve pozizyonu alan bir konumda yer almaktadır. Spor, ithalat, ihracat, perakende, tekstil, aksesuar ve ayakkabı sektöründe yatırımlarına devam edecektir.

Türkiye’nin ve Dünyanın neredeyse her noktasına ulaşan Eko Teks Ayakkabıcılık, yurt içinde 500’e yakın, yurt dışında ise 10 farklı ülkede 100’ün üzerinde bayi mağazaları ile tüketicileriyle buluşmaktadır. Her geçen gün sınırlarını genişleterek, büyük bir tutkuyla hız kesmeden yoluna devam eden Eko Teks Ayakkabıcılık, ithalat, ayakkabı, ihracat, perakende, tekstil ve aksesuar sektörlerinde yatırımları ile öne çıkmaktadır.

BSCI B Dereceli Rapor İçin Tıklayınız

Sedex Raporu 1 İçin Tıklayınız 

Sedex Raporu 2 İçin Tıklayınız

 

 

NORTHWİLD®

 

Kurucusu Sayın Selim Demir’in doğa tutkusu ve outdoor sporlarına merakı vesilesiyle İlk adımlarını attığı RYT markası, 2020 yılında NORTH WILD adıyla revize edilmiştir. Sneakers ve outdoor ayakkabı koleksiyonları ile öne çıkan NORTHWILD ayakkabı, erkek,kadın ve çocuk ayakkabı sektörün iddialı tasarımlarıyla adından söz ettirmektedir.


Northwild’ın amacı: sektördeki toptan ve perakende tecrübesi sayesinde, geliştirdiği satış ve pazarlama stratejileriyle, Northwild’ı çok kısa bir süre içerisinde Türkiye ve Dünya Ayakkabı Pazarı’nın önemli markalarından biri haline getirmeyi hedeflemektedir.

 

Northwild Destek Ekibi: 0530 520 0568

E-posta: [email protected]

Adres: Selehaddin Eyubi Mh. Uğur Mumcu Cd. No:31/1 İç Kapı No:1 Esenyurt/İST.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR