DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için daima öncelikli. Northwild.com.tr’den satın aldığınız ürünleri değiştirmek veya iade etmek isterseniz, aşağıdaki şartlara uygun olduğundan emin olunuz,

  • Fatura tarihi üzerinden 14 gün geçmemiş olmalı,
  • Ürünün orijinal ambalajı bozulmamış olmalı,
  • Etiket ve logosu sökülmemiş olmalı,
  • Siparişe ait fatura çıktısı iade paketinin içinde olmalı
  • Kullanılmamış ve yeniden satışa sunulabilir durumdaki ürünlerinizin tüm aksesuarları ile birlikte paketinin içinde olmalı,

 

Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek, karşı ödemeli olarak size geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında, üründe ve etiketlerinde hasara sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi öneririz. Uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtilen şekilde Anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

 

Müşterilerin, herhangi bir üretim hatası olmaması durumunda ürünlerini iade etmek için kendi nakliye masraflarını ödemekten sorumlu olduklarını size bildirmek isteriz.

 

Northwild Destek Ekibi tarafından iletilen iade kodunun geçerlilik süresi 7 gündür. Geçerlilik süresi dolan iade kodları ile kargoyu göndermek mümkün değildir. Northwild Destek ekibinden yeni bir iade kodu almanız gerekmektedir.

 

Web İade Adresi: Selehaddin Eyubi Mh. Uğur Mumcu Cd. No:31/1 İç Kapı No:1 Esenyurt/İST.

 

Northwild Destek Ekibi: 0530 520 0568 (Çalışma saatleri Haftaiçi 09:00 - 17:00)

 

Mail: [email protected]

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR